Кошик
3 відгуків
Служба порятунку бетону - Львiв
+380673517002
+380 (67) 351-14-28
+380 (67) 351-70-02
+380 (32) 242-09-22

Гідроізоляція Пенетрон захищається від підробок

Гідроізоляція Пенетрон захищається від підробок

На український ринок надійшли перші партії сумішей Пенетрон з новим ступенем захисту від підробок ...
 

Компанія ICS Penetron приступила до виробництва сухих сумішей системи Пенетрон нового покоління. Новизна - при колишньому високій якості - полягає в тому, що в матеріалі Пенетрон Адмікс міститься новий унікальний спеціальний склад. Бетон з добавкою Пенетрон Адмікс світиться в променях ультрафіолету зеленим кольором. За словами фахівців ICS Penetron Int (США) нова формула дозволяє, на місці, без складних лабораторних аналізів, визначити додавався чи Пенетрон Адмікс в бетон на той чи інший об'єкт.
  
 Процедура проста. Досить зішкребти невелику кількість бетону з поверхні і помістити його в воду. Якщо Пенетрон Адмікс застосовувався, то вода в ультрафіолетовому світлі дасть зелене свічення.
  
 Ця революційна технологія допоможе замовникам спростити процес перевірки бетону на відповідність проектної документації, оскільки не секрет, що, економія на матеріалах, часто призводить до того, що підрядні організації використовують низькоякісні добавки, видаючи їх за Пенетрон. Нова захисна технологія допоможе також відрізнити справжній гідроізоляційний продукт від контрафакту.
  
Нова розробка американських фахівців унікальна і не використовується ні в яких інших будівельних сумішах. Поки виробники будівельних матеріалів підвищують ступінь захисту тільки упаковки, альо сам продукт залишається вразливим для підробок. Проблема фальсифікації актуальна не тільки в Україні, а й на західних ринкоах теж, тому американські фахівці пішли далі. Для частини клієнтів можливість побачити проникаючу гідроізоляцію в справі стала вагомим аргументом на її користь.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner